kobieta i dwóch mężczyzn siedzą przy stole kobieta podpisuje dokumenty mężczyźni przygladają się w tle tabloica informacyjna

Dnia 1 lutego 2024 roku podpisano umowę na remont dachu w zabytkowej części budynku dawnego Kolegium Jezuickiego w Braniewie.

Dnia 13 grudnia 2023 r. w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie zostały rozdane certyfikaty i nagrody za ciekawe rozwiązania dotyczące promowania czytelnictwa wśród zieleni ogrodu dydaktycznego.

Wywiad przeprowadzony w ramach podjętych działań w konkursie „Klasa z drewna” zorganizowanym przez Lasy Państwowe z Nadleśniczym Nadleśnictwa Zaporowo Panią Barbarą Widerską. Wywiad przeprowadziła uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Liszewskiego w Braniewie na kierunku technik leśnik Katarzyna Kartanowicz.

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego bierze udział w projekcie realizowanym przez fundację Make It Better - Jutro Możesz Lepiej pod nazwą „WideoMistrzowie: Młodzieżowe Laboratorium Filmowe".

Dyrekcja oraz organizatorzy konkursu "Las wokół nas - 4 pory roku" dziękują uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych za udział w akcji! Cieszymy się niezmiernie, ze wzięliście udział w konkursie zorganizowanym w ramach realizacji konkursu głównego "Klasa z drewna" Lasów Państwowych.