Projekt „Zawodowo bez barier” realizowany jest w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+.

Główne cele projektu to otwarcie szkoły na współpracę międzynarodową i wielokulturowość, wprowadzenie innowacyjnych metod kształcenia wypracowanych przez instytucje innych krajów oraz zwiększenie szans absolwentów na lokalnym i międzynarodowym rynku pracy. Uczestnikami projektu będą uczniowie i uczennice ZSZ kształcący się w kierunkach: technik logistyk, technik hotelarstwa, technik leśnik, technik ekonomista oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Projekt realizowany jest od 22.12.2023 r. do 21.06.2024 r. i obejmuje 2 mobilności, które odbywać się będą w miejscowościach Malaga (Hiszpania) oraz Setubal (Portugalia). Każda mobilność obejmuje 15 uczniów oraz 2 opiekunów. Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!
pdfFormularz zgłoszeniowy uczestnika projektu Zawodowo bez barier312.94 KB

pdfRegulamin uczestnictwa w projekcie Zawodowo bez barier146.06 KB