Dyrekcja oraz organizatorzy konkursu "Las wokół nas - 4 pory roku" dziękują uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych za udział w akcji! Cieszymy się niezmiernie, ze wzięliście udział w konkursie zorganizowanym w ramach realizacji konkursu głównego "Klasa z drewna" Lasów Państwowych.

Jedna osoba mogła złożyć jedną pracę plastyczną - jak widzisz las w 4 porach roku. Konkurs zorganizowany został dla uczniów: klas I-III szkół podstawowych, klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Prace można było składać w sekretariacie szkoły.ZSZ im. Celem konkursu była promocja lasów, pogłębianie świadomości młodych ludzi oraz propagowanie drewna jako ekologicznego surowca. Zwracamy uwagę na szczególne znaczenie lasów w naszym środowisku, bo Las to niezwykłe miejsce, pełne tajemnic i piękna. Drewno, które pochodzi z lasów, jest nie tylko cennym surowcem, ale także symbolem ekologicznego stylu życia. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie jako jedna ze zwycięzców konkursu głównego ma zaszczyt promować lasy oraz drewno jako w pełni odnawialny surowiec.
Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy! Wpłynęło ponad sto prac! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Lasy Państwowe. Już niedługo ogłoszenie wyników. Czekajcie z cierpliwością!chłopiec stoi na drabinie i wiesza prace plastyczne przedstawiające las w czterech porach rokudwie dziewczyny i jeden chłopak stoją w korytarzu szkolnym drugi chłopiec na drabinie wiesza prace plastyczne na sznurkachdwie dziewczyny i jeden chłopiec trzymają prace plastyczne dziewczyna i chłopiec wieszaja na sznurkach prace plastyczne przedstawiające laswystawa przykładowych prac plastycznych przedstawiających laswystawa przykładowych prac plastycznych przedstawiających las część 3wystawa przykładowych prac plastycznych przedstawiających las część 4Wystawa przykładowych prac plastycznych przedstawiających las część 22