kobieta, chłopiec i mężczyzna stoją, przed nimi siedzi dwóch chłopców, w tle niebieski baner z napisem Państwowa Inspekcja Pracy i zielony z logo Rzemiosło

Uczniowie naszej szkoły Karol Woźniak, Dominik Niewiadomski oraz Igor Wielgus uczestniczyli w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych, który odbył się w Lubawie w dniu 22.11. 2023r.

Organizatorami tego prestiżowego wydarzenia byli: Kuratorium Oświaty, Państwowa Inspekcja Pracy i Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Uczniowie naszej szkoły wykazali się wiedzą na wysokim poziomie z czego jesteśmy dumni. Karol Woźniak uczeń klasy Ib Branżowej Szkoły I stopnia został laureatem czwartego miejsca w niełatwej rywalizacji z ponad 90 uczestnikami.
Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wyróżnianie oraz uzyskanych nagród finansowych.