To już kolejny rok, jak wzięliśmy udział w akcji BohaterON. BohaterON - włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Tak, pamiętamy o osobach, które nie chciały zostać bohaterami i wcale się za nich nie uważają, ale narażając swoje zdrowie za walkę o ojczyznę, stały się wzorami do naśladowania!W ramach podziękowania za udział w akcji Zespół Szkół Zawodowych oraz nauczyciele otrzymali pamiątkowe dyplomy.

1 dyplom pamiatkowy dla szkoły BohaterONdyplom nauczyciela Beata Slipiko BohaterONdyplom nauczyciela Paweł Gnatek BohaterONdyplom nauczyciela Sebastian Radziwiłłowicz