Hej kochani! Miło nam poinformować, że 10.11.2021r. na dziedzińcu szkolnym odbyła się uroczystość w ramach szkolnych obchodów Święta Niepodległości.
Pani dyrektor Joanna Sokół przywitała młodzież, nauczycieli oraz zaproszonych gości : wicestarostę Pana Krzysztofa Kowalskiego oraz starszego CECHU Pana Kazimierza Samokara, wygłosiła przemówienie dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918r.

Podczas uroczystego apelu zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele i obsługa wzięli udział w akcji „Szkoła do hymnu” 2021. Uroczyste odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego odbyło o godz 11.11.
Wicestarosta Pan Krzysztof Kowalski rozdał dyplomy uczniom, którzy otrzymali Stypendium Starosty za wysokie wyniki w nauce, kolejno odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych, przekazanie sztandaru, złożenie wieńca pod dębem pamięci posadzonym dla uhonorowania aspiranta policji państwowej Alojzego Sikory zamordowanego przez NKWD w Twerze w 1940r.

dn2