W piątek 25 czerwca 2021 roku w Powiecie Braniewskim, jak i w całym kraju zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie po roku szkolnym 2020/21 naznaczonym nowymi wyzwaniami odebrali świadectwa, a osoby z najlepszymi wynikami zostali dodatkowo uhonorowani upominkami. Wielu uczniów zostało wyróżnionych dyplomami za udział w różnych konkursach.


Pani dyrektor Joanna Sokół wraz z zaproszonymi gośćmi pożegnali uczniów na czas przerwy letniej. Podziękowano uczniom, nauczycielom za ich pracę i wkład włożony
w funkcjonowanie szkoły oraz rodzicom uczniów za trud włożony w wychowanie dzieci.
Swoją obecnością zaszczycili nas:

  • Starosta Braniewski Pan Karol Motyka,
  • Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pan Bogdan Jarmoła,
  • Nadleśniczy Pan Stanisław Warpechowski,
  • Komendant SG placówki w Braniewie mjr SG Pan Piotr Dąbrowski,
  • Prezes Elewarr Pani Monika Parafinowicz,
  • Dyrektor Elewarr w Malborku Pan Hubert Grzegorczyk,
  • kierownik Elewarr Marcin Maciejewski.


Nagrody pieniężne za bardzo dobre wyniki w nauce, ufundowała firma ELEWARR dla trzech najlepszych uczniów. Przedstawiciele firmy wręczyli nagrody uczniom kl. II technikum. Wyróżnieni zostali : Amelia Polaszewska, Michał Babik oraz Piotr Mieczkowski.
Dwóch uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia zostało wyróżnionych nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez Grono Pedagogiczne oraz pracodawców. Nagrodzeni uczniowie to: Bartłomiej Bereda kl. I BS I S oraz Nikodem Kałczuga kl. II BS I S.
Ponadto uczniowie Michał Babik oraz Klaudia Cieplucha zostali wyróżnieni za udział oraz wysokie wyniki osiągnięte w XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Wszystkim gratulujemy sukcesów!

Życzymy Wam wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu!!!

zakonczenie 1zakonczenie 2zakonczenie 3