Polski Czerwony Krzyż razem z marką Always w 2020 r. rozpoczął program #AkcjaDonacja mający na celu zmniejszenie skutków problemu ubóstwa menstruacyjnego wPolsce. Rozpoczęcie programu poprzedziła akcja sprzedażowa marki Always w sklepach i drogeriach w całym kraju. Koordynatorem programu "AkcjaDonacja" na terenie szkoły jest pielęgniarka Pani Barbara Krym.

Finalnie do ZSZ im. Jana Liszewskiego w Braniewie została dostarczona partia środków higienicznych przez Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Dnia 04.05.2021r. wszystkie uczennice klas maturalnych otrzymały pakiety od PCK i marki Always. Pozostałe uczennice z klas I-III otrzymają pakiety po powrocie na zajęcia lekcyjne na terenie szkoły.

akcja donacja 1akcja donacja 2akcja donacja 3akcja donacja 4akcja donacja 5