Uczniowie naszej szkoły Bartłomiej Bereda i Oliwia Śledzik zajęli pierwsze i trzecie miejsca w województwie w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych, który odbył się w Olszynie w dniu 6.10. 2022r.

Organizatorami tego prestiżowego wydarzenia są: Kuratorium Oświaty, Państwowa Inspekcja Pracy i Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
Laureat pierwszego miejsca Bartłomiej Bereda reprezentuje Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości z Olsztyna w finale konkursu, który odbędzie się 20 października 2022 r. w Warszawie.

Trzeci reprezentant Łukasz Maziuk również osiągnął piękny wynik. Uczniowie naszej szkoły wykazali się wiedzą na wysokim poziomie z czego jesteśmy dumni. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy podium w niełatwej rywalizacji oraz uzyskanych nagród finansowych.

konkurs 1 Copykonkurs 2 Copykonkurs 3 Copykonkurs 4 Copykonkurs 5 Copykonkurs 6 Copykonkurs 7 Copykonkurs 8 Copy