Kolejne kursy zawodowe w ramach projektu "ZSZ - kształcenie zawodowe na plus" już za nami. Praktyczna nauka operowania wózkiem widłowym to nie lada wyzwanie. Wymagana jest duża precyzja i skupienie.

Dziewczyny za kierownicą dają sobie radę równie dobrze, co chłopaki. Po ciężkich zmaganiach z prawidłowym przewożeniem ładunków, można napić się pysznej kawy przygotowanej przez uczniów i uczennice przeszkolonych przez mistrza na kursie "Barista". A do kawy nic lepiej nie pasuje niż czekoladowe słodkości, małe arcydzieła, przygotowane przez uczestników kolejnego z naszych projektowych kursów gastronomicznych "Czekolada i rzemiosło". Uczniowie i uczennice ZSZ szlifują umiejętności przez stażami zawodowymi, które rozpoczną się już w wakacje. Lokale gastronomiczne oraz centra zsz barista1zsz barista2zsz barista3zsz czekolada1zsz czekolada2zsz czekolada3zsz czekolada4zsz wozki1zsz wozki2zsz wozki3zsz wozki4logistyczne w regionie czekają już na naszych uczniów.