"W dniach 8 - 16.01. 2022 odbył się jeden z naszych najpopularniejszych kursów pn " Barman". Młodzież w ramach projektu unijnego "ZSZ - kształcenie zawodowe na plus" po raz kolejny podnosi swoje zawodowe kompetencje.

Trener uczył naszych przyszłych pracowników gastronomii i hotelarstwa jak poszerzyć swój warsztat o nieznane dotąd techniki pracy oraz niesamowite przepisy na wspaniale wyglądające i smakujące drinki. Szkolenie odbyło się w niewielkiej grupie i dlatego każdy uczestnik traktowany był indywidualnie, a zadania dostosowane były do potrzeb i możliwości kursantów. Już niedługo odbędą się kolejny kursy w ramach naszego projektu, tj. prawo jazdy kat. B pilarz-drwal, kurs operatora wózka widłowego, barista, animator, czekolada - rzemiosło i sztuka, pilot imprez turystycznych. Niebawem przedstawimy Wam kolejną fotorelację ze zmagań naszych dzielnych uczniów i uczennic".

barman 1barman 2barman 3barman 4barman 5