powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20151122ten oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20150315sp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20150302sport oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20151028pilka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

10.04.2018r. podczas Dni Otwartych ZSZ rozegrano turniej halowej piłki nożnej. Mistrzyniami ZSZ została klasa I TŻiUG, drugie miejsce zajęła klasa I THot, a na trzecim stopniu podium stanęła III a.
Najaktywniejszą zawodniczką mistrzostw została Paulina Kapusto.

Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

W Morągu 19 grudnia 2017 roku odbył się finał wojewódzki Mistrzostw Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych..

Po turnieju można powiedzieć, że Braniewo stoi unihokejem dziewcząt. Zdobyłyśmy srebny medal, przegrywając nieznacznie z braniewskim ogólniakiem.
Mistrzostwa w sali SP Nr 1 w Morągu były bardzo wyrównane. Między drużynami toczyły się zacięte pojedynki . Każdy chciał wypaść jak najlepiej .
Poniższa tabela wyników obrazuje przebieg turnieju.

ZSL Morąg - ZSZ Braniewo 0:1, ZSE-H Olsztyn - LO Braniewo 1:2 ,
ZSL Morąg - ZSE Olsztyn 3:0, LO Braniewo - ZSZ Braniewo 0:0,
ZSE-H Olsztyn - ZSE Olsztyn 0:1, LO Braniewo - ZSL Morąg 0:0,
ZSE-H Olsztyn - ZSZ Braniewo 0:0, ZSE Olsztyn - LO Braniewo 0:2,
ZSL Morąg - ZSE-H Olsztyn 1:0, ZSZ Braniewo - ZSE Olsztyn 2:0.

 • 1. Liceum Ogólnokształcące Braniewo 6 4:1
 • 2. Zespół Szkół Zawodowych Braniewo 6 3:0
 • 3. Zespół Szkół Licealnych Morąg 5 4:1
 • 4. Zespół Szkół Ekonomicznych Olsztyn 2 1:7
 • 5. Zespól Szkół Ekonomiczno-Handlowych Olsztyn 1 1:4

Skład naszej drużyny:
Natalia Buczyńska- bramkarz, Alicja Błaszk, Katarzyna Maziuk. Agnieszka Chalińska, Kamila Cyroniuk, Aleksandra Przyborowska, Diana Hołubowska, Karolina Kuchta, Jola Szalas 

Nauczyciel : Wioletta Gursztyn

Siatkarze dopięli swego i są trzecią drużyną w województwie!
27 kwietnia w Hali Urania w Olsztynie odbył się Finał Wojewódzki w piłce siatkowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z VII LO Olsztyn, IV LO Olsztyn, I LO Ełk i, po raz pierwszy w historii szkoły, ZSZ Braniewo.
Od kilku lat ekipy olsztyńskie (są to jednocześnie drużyny klubowe Indykpolu Olsztyn i Chemika Olsztyn w tej kategorii wiekowej) są poza zasięgiem innych drużyn z województwa, zatem trener ZSZ i zespół postawili sobie za cel główny wygrać z Ełkiem i wywalczyć brązowe medale.
Zgodnie z oczekiwaniami w pierwszych meczach finału olsztynianie z Braniewem i Ełkiem rozprawili się dość łatwo po 2:0. Zatem przed turniejowe prognozy dość szybko się sprawdziły. W meczu o I miejsce faworyzowane LO VII Olsztyn po zaciętej grze pokonało IV LO Olsztyn 2:1 i tradycyjnie, choć z trudem, zdobyło tytuł Mistrza Województwa.
Dla ZSZ Braniewo przyszło zmierzyć się z LO Ełk o historyczny sukces i podtrzymanie tegorocznej passy, gdyż był to nasz już trzeci finał i już dwa brązowe medale mieliśmy (rozgrywki Orlik i WM LZS Olsztyn), ale marzyliśmy o tym najcenniejszym z rozgrywek WM SZS Olsztyn.
Trenerowi udało się zmobilizować zawodników do walki o podium i zawodnicy z "gdańskiej" znakomicie w I secie wywiązali się z realizacji zadań  taktycznych i po bardzo dobrej, dynamicznej grze rozbili rywali 25:14! Drugi set był już bardzo zacięty i raz jedna, a raz druga drużyna  prowadziła 2-3 punktami, aż do stanu 21:20 dla braniewian. Od tego momentu, jak to już nie raz bywało w końcówkach setów, braniewski zespół włączył drugi bieg i po skutecznych blokach i atakach wygrał 25:22, a całe spotkanie 2:0 i odtańczył taniec radości!

Brązowe medale w Olsztynie wywalczyli: Kamil Maćkowiak, Adrian Zyziuk, Dawid Gawłowski, Kamil Bieniuszewicz, Adrian Krzemiński, Robert Krzemiński, Daniel Iwaszko, Radosław Wasiak, Jakub Kołodziejski, Albert Mikos.

GRATULUJEMY!!!

 

 

Tegoroczny finał „ Licealiada” w unihokeju dziewcząt był dla naszej szkolnej drużyny ogromną grą nerwów.

Po pierwszym spotkaniu w grupie z ZS Pasłęk i przegraniu w ostatnich 4 sekundach meczu 2:3, byłyśmy podłamane. Udało nam się ostatecznie zająć drugie miejsce w grupie A i awansować do półfinału. Tam spotkałyśmy się z pierwszym zespołem grupy B – II LO Elbląg i rozegrałyśmy bardzo zacięty pojedynek, który skończył się naszym zwycięstwem 1:0. Bramkę, tak jak pozostałe w fazie grupowej, strzeliła kapitan Justyna Piela.

W finale ponownie trafiłyśmy ponownie na ZS Pasłęk. Rozegrałyśmy bardzo dobre spotkanie, tym razem nasza drużyna okazała się lepsza, wygrywając 3:2. Pierwsze dwie bramki strzeliła Justyna Piela a tę, decydującą o tytule mistrzowskim Kasia Maziuk.

I tak w roku 2016 zostałyśmy najlepszymi zawodniczkami unihokeja w województwie warmińsko – mazurskim!

Skład mistrzowskiej drużyny:

 • Justyna Piela – kapitan
 • Monika Kędzierska – bramkarz
 • Monika Śwituszak
 • Katarzyna Rutkowska
 • Katarzyna Maziuk
 • Kamila Cyroniuk
 • Karolina Górska
 • Diana Hołubowska
 • Karolina Filipek

Trener – Wioletta Gursztyn

Na podium stanęły:

 • I miejsce ­ ZSZ Braniewo
 • II miejsce ­ ZS Pasłęk
 • III miejsce ­ II LO Elbląg

Podczas Dnia Otwartego – 8 kwietnia 2016 roku ­ nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mistrzostwa ZSZ w halowej piłce nożnej dziewcząt. Była to propozycja dla czteroosobowych reprezentacji klas. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły: I TL, I THOT, IITHOT, IITL, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

W meczu otwarcia pomiędzy pierwszymi klasami był remies 0:0, w następnym II THOT pokonała II TL 4:1, mecz trzeci zakończył się zwycięstwem IITHOT nad I TL 4:0, czwarte spotkanie to I THOT – II TL 3:1, piąty mecz I TL – II TL 2:0 i mecz szósty I THOT – II THOT 2:4.

Zdecydowanym zwycięzcą turnieju zostały dziewczyny z II THOT grające w składzie: Natalia Łyko, Patrycja Mazurek, Monika Pietrukowska, Agnieszka Adamkiewicz.

O miejscu drugim miała zdecydować dogrywka pomiędzy I TL a I THOT, która ostatecznie zakończyła się bezbramkowym remisem. W związku z tym piłkarki musiały podejść do rzutów karnych. Tu mniej szczęścia miała „Hotka”, która uległa 1:2 „Logistykom”.

Krolem strzelców Mistrzostw została Natalia Łyko, która strzeliła aż 7 bramek z dwunastu zdobytych przez drużynę klasową. Pozostałe były udziałem Oli Mazurek – 3, Moniki Pietrukowskiej – 1 i Agnieszki Adamkiewicz – 1.

W drużynie I TL bramki strzeliły: Paulina Marciniak i Patrycja Łutaj , w I THOT Klaudia Gudalewska – 3 a w IITL – Gosia Jerka.

Ostateczna klasyfikacja:

 • 1 miejsce Mistrz ZSZ ­ II THOT
 • 2 miejsce – I TL
 • 3 miejsce – I THOT
 • 4 miejsce – II TL

Skład I TL: Paulina Marciniak, Weronika Rzeczycka, Patrycja Łutaj, Małgosia Nieścieruk i Natalia Szwelnik

I THOT: Natalia Buczyńska, Ewa Markowska, Klaudia Gudalewska, Magda Graczewska, Wiktoria Rycko

II TL: Małgorzata Jerka, Karolina Filipek, Natalia Prymek i Beata Dalak.

Podziękowania:

Arkowi Ciempielowi za przygotowanie dyplomów,

Patrykowi Szczypińskiemu i Pawłowi Grzegórskiemu za sędziowanie zawodów.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20151122ten oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

13 listopada (piątek!) na salę gimnastyczną naszej szkoły zawitali najlepsi tenisiści stołowi z powiatu, aby walczyć o tytuł mistrzowski. Były to zawody drużynowe, w których wystartowały reprezentacje ZSB Braniewo, ZSLiZ Pieniężno oraz ZSZ Braniewo. W kategorii chłopców oprócz wymienionych szkół była też drużyna LO Braniewo.

Aby zorganizować turniej musieliśmy pożyczyć dwa stoły tenisowe i bandy rozdzielające je.

Przewieźliśmy to wszystko dzięki uprzejmości panów Leszka Kowalczyka i Sebastiana Barankiewicza. W tym miejscu dziękujemy im za pomoc w transporcie. Nie było to łatwe przedsięwzięcie, oj nie! :)

Naszą szkołę reprezentowali:

Karolina Szablińska

Teresa Błażejewska

Natalia Buczyńska

Hubert Babik

Jarek Klisz

Jakub Kicmanik

Dziewczęta wygrały wszystkie mecze (ZSZ­ZSB 3:1 ; ZSZ­ZSLiZ 3:0) I zostały mistrzyniami powiatu braniewskiego!!

Wśród chłopców najlepszą okazała się drużyna ZSB.

Uczniami – tenisistami opiekowała się p.Wioletta Gursztyn.

{gallery}20151122ten{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20150315sp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątek 6 marca 2015 roku dziewczyny naszej szkoły wywalczyły w braniewskim LO I miejsce i puchar przechodni w turnieju halowej piłki nożnej, który jest równocześnie Mistrzostwami Powiatu Braniewskiego. 
Nasz zespół w składzie:
Monika Kędzierska - bramkarz, Monika Kurgan - kapitan, Dominika Szast, Paulina Staniukiewicz, Izabela Gajdamowicz, Patrycja Ruda, Patrycja Mazurek, Małgorzata Jerka, Anna Lewwandowska i trener - p. Wioletta Gursztyn
pokonał LO Braniewo 4-2,
ZSB 1:0 i zremisował bezbramkowo z ZSLiZ Pieniężno.
 
Królem strzelców została nasza kapitan Monika Kurgan z IV TL.
Gratulujemy!
 
Tabela końcowa
 1. ZSZ Braniewo     | 7 pkt | 5-2
 2. LO Braniewo      | 4 pkt | 5-6
 3. ZSLiZ Pieniężno | 4 pkt | 3-1
 4. ZSB Braniewo    | 1 pkt | 2-6

{gallery}20150315sp{/gallery}

zegar sportowca

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2019 ZSZ Braniewo Rights Reserved.