powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20151117zyd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20151117zyd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dziś w naszej szkole obchodzony był Dzień Kultury Żydowskiej. Z tej okazji odbył się apel, na którym podzieliłyśmy się informacjami i ciekawostkami na temat kultury i religii żydowskiej, oraz zaprezentowałyśmy taniec żydowski, którym zainspirowałyśmy się poprzez znalezienie filmiku wstawionego do internetu przez Zespół tańca żydowskiego "KLEZMER" (http://klezmer.art.pl/). 
Na koniec rozdałyśmy wszystkim upieczone przez nas ciasteczka, a na poczęstunek złożony
z potraw żydowskich, które przygotowałyśmy wczoraj zaprosiłyśmy specjalnych gości, którymi byli : 
*Burmistrz miasta Braniewa, pani Monika Trzcińska,
*Wójt gminy Braniewo, pan Tomasz Sielicki,
*Wicestarosta braniewski, pan Artur Mieczaniec, 
*Wicestarosta braniewski, pan Mirosław Kudliński,
*Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego, pan Władysław Hruszka,
*Naczelnik wydziału oświaty, kultury, sportu i promocji, pani Agnieszka Brewczak,
*Redaktor Telewizji Braniewskiej, pan Tomasz Sitarz, 
*Przedstawiciel rady rodziców, pan Adrian Tymecki,
*Gospodarz szkoły, pani dyrektor Joanna Sokół.

Wszystkim obecnym uczniom i pracownikom szkoły, a głównie zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Chciałybyśmy także bardzo podziękować naszej wychowawczyni, pani Katarzynie Maciejewskiej, która nie tylko pomogła nam przygotować się do dzisiejszego dnia, ale również cały czas wspiera nas w każdym naszym działaniu. :)

W miarę możliwości niedługo postaramy się dodać film z apelu. 

{gallery}20151117zyd{/gallery}

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2020 ZSZ Braniewo Rights Reserved.