powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Dzień Kobiet - wybory Miss ZSZ 2012

Dnia 8 marca 2012 roku z okazji Dnia Kobiet odbyły się w naszej szkole wybory Miss ZSZ 2012. Prowadzącymi byli Monika Boniecka z klasy I TL oraz Paweł Leppert z klasy IVTH. W konkursie uczestniczyło siedem niezwykle pięknych, nieziemsko inteligentnych, anielsko uroczych, obdarzonych poczuciem humoru dziewcząt:
    - z numerem 1 Sara Bąbelewska  klasa III TH
    - z numerem 2 Aleksandra Cieplucha klasa I HOT
    - z numerem 3 Monika Krupa klasa III TOUG  
    - z numerem 4 Beata Drannik klasa IV TŻ
    - z numerem 5 Paulina Targońska klasa II TL
    - z numerem 6 Ayka Shahverdyan  klasa IV TH 
    - z numerem 7 Katarzyna Lawrenz klasa IV THOT
Na początku dziewczęta zaprezentowały się w strojach wieczorowych. Prowadzący sprawdzili także ich inteligencję zadając podchwytliwe pytania. Następnie nastąpiła pierwsza przerwa, w której wystąpiła Beata Brzezińska z klasy IV TH wykonując piosenkę Celine Dion „Titanic”  oraz Mateusz Zaborny w utworze „Konewka”.
Druga konkurencja polegała na naśladowaniu wylosowanych dyscyplin sportowych. Dziewczęta musiały przedstawić: jazdę konną, skoki narciarskie, boks, jazdę na łyżwach, pływanie, skoki przez płotki oraz podnoszenie ciężarów. Następna konkurencja w strojach sportowych to przechodzenie pod liną, po której nastąpiła druga przerwa.
Na początek Agnieszka Emiljanowicz  zaśpiewała piosenkę zespołu Kancelaria  „Zabiorę Cię” a potem na scenie zakrólował taniec: „Kaczuchy”, „Makarena” czy Breakdance w wykonaniu Kamila Solińskiego z Ic.   
W trzeciej ostatniej konkurencji kandydatki na Miss zaprezentowały się w strojach gospodyń domowych a także wykonały wylosowane czynności domowe: pranie, wiązanie krawata, obieranie ziemniaków, tarkowanie marchewki, ubijanie jajka, zmywanie mopem podłogi czy zmiana pieluchy dla dziecka.
Podczas obrad jury JumpStyle zatańczyli dla nas Bartosz Błaszk oraz Krystian Gbur, Ania Jabłońska zaśpiewała utwór Dody  „Dżaga” a uczniowie w składzie Paweł Leppert, Zdzisław Romanowski, Mateusz Stachura, Marcin Powajbo, Karol Gałązka wykonali skecz kabaretu Dno „Freestyle”. Na koniec nastąpiła koronacja Miss ZSZ 2012, którą została  Beata Drannik z klasy IV TŻ, I vice Miss została Paulina Targońska II TL a II vice Miss Ayka Shahverdyan z IV TH.


koniec roku już za...

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2019 ZSZ Braniewo Rights Reserved.