powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

48 rocznica powstania Zespołu Szkół Zawodowych

W dniu 10.11.2010 odbyły się w naszej szkole uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości oraz 48 rocznicy powstania Zespołu Szkół Zawodowych. Oficjalną część uroczystości otworzyła Pani Dyrektor Maria Drozdowska. Głos zabrali również zaproszeni goście: Starosta braniewski - Leszek Dziąg, v-ce Prezes Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosł i Przedsiębiorczości - Józef Mazur, Przewodniczący Cechu Rzemiosł Różnych w Braniewie - Kazimierz Samokar oraz Przewodnicząca Rady Rodziców - Ewa Walkiewicz. Najważniejszym wydarzeniem uroczystości było nadanie Dyrekcji szkoły Złotej Odznaki Mistrza oraz odznaczenie sztandaru szkoły orderem za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego.Pani Dyrektor wręczyła również nagrody pracownikom szkoły oraz wyróżniła Pucharem Dyrektora Szkoły klasę III T Hot oraz III b. Wręczono także nagrody laureatom konkursu na temat "Wiedzy o Patronie Szkoły Janie Liszewskim". Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, która została przygotowana przez uczniów klas II pod kierownictwem polonistki Elżbiety Minarskiej-Lis.


 Zdjęcia znajdują się w galerii

koniec roku już za...

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Luty 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2020 ZSZ Braniewo Rights Reserved.