powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

SKOK z wizytą w Zespole Szkół Zawodowych

W Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie odbyły się zajęcia z przedsiębiorczości z menadżerem SKOK-u Panią Grażyną Raczycką. Współpraca ze SKOK a nauczycielem przedsiębiorczości Panią Katarzyną Maciejewską nawiązała się znacznie wcześniej, podczas organizacji Powiatowej Olimpiady Przedsiębiorczości. Wtedy to narodził się pomysł dzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym z młodzieżą.
W ramach zajęć Pani Grażyna Raczycka przedstawiła praktyczną stronę działań marketingowych w klasach IB, I TL i II T HOT. Młodzież otrzymała materiały i ulotki informacyjne. Omówiono elementy marketingu, sposoby dystrybucji i kontaktu z klientem.
Na zakończenie zajęć Pani menadżer sprawdziła wiedzę uczniów poprzez zadawanie pytań oraz przygotowała miłą niespodziankę. Za każdą prawidłową odpowiedź uczniowie otrzymali upominki.
Mamy nadzieję, że to nie koniec naszych spotkań i jeszcze wiele się dowiemy jak to jest w praktyce….

koniec roku już za...

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2019 ZSZ Braniewo Rights Reserved.