powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSZ

Dnia 12 października 2011 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W auli szkoły obecna była cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Podziękowania i życzenia nauczycielom w przeddzień ich święta złożył starosta braniewski, Krzysztof Kowalski, dyrektor ZSZ, Joanna Sokół, oraz przedstawiciel Rady Rodziców, Teresa Zielińska. Dyrektor szkoły wręczyła również nagrody nauczycielom: Monice Bejnarowicz, Dorocie Jędrzejowskiej-Meder, Elżbiecie Minarskiej-Lis, Małgorzacie Łukasik, Andrzejowi Klamanowi, Teresie Czarneckiej, Monice Kononowicz, Wojciechowi Kołtunowi , Rafałowi Jakimczukowi oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi.
Nie zabrakło także części artystycznej przygotowanej przez uczniów ZSZ pod kierunkiem Elżbiety Minarskiej-Lis. Podczas „ Gali Wręczania Nagród Krzewicielom Wiedzy” uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły wręczając im własnoręcznie wykonane upominki.

koniec roku już za...

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Luty 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2020 ZSZ Braniewo Rights Reserved.