powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej 2012

 15 czerwca 2012 roku w naszej szkole to dzień pożegnania. Uczniowie klas drugich i trzecich szkoły zawodowej zakończyli kolejny etap swojego życia i żegnali sie ze swoją szkołą, nauczycielami, wychowawcami oraz przyjaciółmi. Część oficjalną poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Jakimczuk.

Dyrektor szkoły Joanna Sokół żegnając uczniów życzyła „wyznaczenia sobie takich celów i zdobycia zawodu, który pozwoli w przyszłości ukończyć szkołę średnią a później studia wyższe, ponadto zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe na kursach kwalifikacyjnych i pracować w wymarzonym zawodzie”.

Na koniec Pani dyrektor dodała:

Do zobaczenia w dorosłym życiu

Na innej drodze, na innym szlaku”

Wzruszenie wywołały także słowa: „Jeśli będziecie wiedzieć w którym kierunku płyniecie, będą wam wiały pomyślne wiatry”.

Po części oficjalnej nastąpiła krótka część artystyczna przygotowana przez Samorząd Szkolny oraz uczniów klasy I i II Technikum- technik logistyk pod kierunkiem polonistki Anny Kasperowicz. Pomysłodawcą skeczu była uczennica Iwona Rudż, a wspomagali ją: Bartek Atkielski, Karol Gałązka, Robert Wojtkiewicz, Patrycja Ziętek, Paulina Targońska, Agnieszka Emiljanowicz, Michał Demkowicz i Paweł Ilcewicz. Młodzież przygotowała także muzyczną niespodziankę ilustrowaną slajdami z życia klas.

W roku szkolnym 2011/2012 Zasadniczą Szkołę Zawodową ukończyło:

                                                                                                 81 absolwentów

II a wychowawca Joanna Awdziej – Kagulire

III a wychowawca Marta Kowalczyk/ Ireneusz Kilarski

III b wychowawca Joanna Myślińska – Kisiel

        Absolwenci z czerwonym paskiem:

Natalia Hołodiuk       średnia 5,1

Gabriela Bagińska    średnia 4,8

Ewa Kowalczyk         średnia 4,7

                                                                       Gratulujemy!

Wyróżnienia

Klasa II a

- Martyna Młynarz średnia 4,5

- Magdalena Dzikiewicz średnia 4,2

- Angelina Micka średnia 4,0

Klasa III a

- Grudzińska Natalia średnia 4,1

Klasa III B

- Renata Antoniak średnia 4,38

- Justyna Elert średnia 4,38

- Malwina Rodź średnia 4,13

 

koniec roku już za...

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2019 ZSZ Braniewo Rights Reserved.