powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20150428dzz oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

UWAGA ABSOLWENCI!!!!!

Proszę składać deklaracje o przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego (stary egzamin) do 21.09.2015 r. w sekretariacie.

Uwaga uczniowie klas II i III ZSZ !

Niektóre kursy zaczynają się już od 1 września 2015 r. Harmonogram kursów dostępny TUTAJ.

Od 1 września zaczynają się kursy:

  • mechanik pojazdów samochodowych III
  • murarz- tynkarz III
  • stolarz II
  • kucharz II
  • elektryk II

Od 7 września zaczynają się kursy:

  • sprzedawca III
  • mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych



 Skierowania będą przygotowane w ostatnim tygodniu sierpnia, dostępne od 24 sierpnia 2015 r. w sekretariacie szkoły.

 
 

Egzaminy poprawkowe

Matematyka 24.08.2015 r. (poniedziałek) godz. 800 sala 17,18

Komisja:

1. Joanna Sokół- przewodnicząca

  1. Anna Zdrojewska
  2. Andrzej Klaman
  3. Ireneusz Kilarski
  4. Dorota Jędrzejowska- Meder

Język polski 25.08.2015 r. (wtorek) godz. 800  sala 25

Komisja:

  1. Joanna Sokół- przewodnicząca
  2. Elżbieta Minarska- Lis
  3. Beata Slipiko

Edukacja dla bezpieczeństwa + fizyka 25.08.2015r. (wtorek) godz. 800

sala 16

Komisja:

  1. Anna Zdrojewska- przewodnicząca
  2. Dorota Jędrzejowska- Meder
  3. Maria Serguć

Zapasy i magazynowanie 25.08.2015 r. (wtorek) godz. 800 sala 27

Komisja:

  1. Monika Bejnarowicz- przewodnicząca
  2. Wojciech Kołtun
  3. Aneta Herkt

Język angielski + język niemiecki 25.08.2015 r. (wtorek) godz. 1000 sala 30

Komisja:

  1. Anna Zdrojewska- przewodnicząca
  2. Aleksandra Miszta
  3. Marta Kowalczyk
  4. Joanna Awdziej- Kagulire

 Wiedza o społeczeństwie (wtorek) 25.08.2015 r. godz. 1000 sala 18

Komisja:

  1. Joanna Sokół- przewodnicząca
  2. Małgorzata Roguszewska
  3. Beata Slipiko

Historia 26.08.2015 r. (środa) godz. 800 sala 18

Komisja:

  1. Monika Bejnarowicz- przewodnicząca
  2. Małgorzata Roguszewska
  3. Beata Slipiko

  

Egzaminy klasyfikacyjne

Wychowanie fizyczne 21.08.2015 r. (piątek) godz. 800 sala gimnastyczna

Komisja:

  1. Joanna Sokół- przewodnicząca
  2. Wioletta Bursztyn
  3. Piotr Śliwiak

Język niemiecki 21.08.2015 r. (piątek) godz. 900 sala 30

Komisja:

  1. Anna Zdrojewska- przewodnicząca
  2. Aleksandra Miszta
  3. Dorota Jędrzejowska- Meder

 

 

 

UWAGA!!!

W okresie wakacyjnym sekretariat czynny

od 800 do 1400.

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2020 ZSZ Braniewo Rights Reserved.