powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH 

1

Czarkowska Samanta

2

Daszkowska Angelika

3

Druskis Małgorzata

4

Gałczyńska Martyna

5

Gawłowski Kacper

6

Goch Jakub

7

Grabowska Natalia

8

Grodzka Kornelia

9

Korneluk Patrycja

10

Lipczyńska Julia

11

Marek Fabian

12

Smolińska Kamila

13

Trusewicz Igor

14

Wawrykiewicz Nikola

15

Woronko Nikola

16

Wyszczelska Joanna

TECHNIK LOGISTYK 

1

Akus Mateusz

2

Błaszczak Antoni

3

Błaszczyk Wiktoria

4

Chelińska Kaja

5

Górska Nikola

6

Grabowski Hubert

7

Grad Adrian

8

Horbal Patryk

9

Jakóbek Daniel

10

Kobiela Jan

11

Lewko Dominik

12

Malinowska Zuzanna

13

Perdian Karolina

14

Podlecki Kacper

15

Pusz Milena

16

Rychcik Marianna

17

Siejko Artur

18

Siwek Alicja

19

Stańska Julita

20

Szczepanik Olaf

21

Szumert Paweł

22

Tabaczyński Dominik

23

Tęcza Igor

24

Szwajczewski Alan

25

Wyszczelska Patrycja

TECHNIK HOTELARSTWA 

1

Brzezińska Aleksandra

2

Celka Wiktor

3

Dzwonkowska Adrianna

4

Ignasz Julia

5

Kwiatkowska Wiktoria

6

Lipka Sabina

7

Maludzińska Roksana

8

Olszewska Natalia

9

Piętak Kacper

10

Semkiw Oliwia

11

Skrzypa Alicja

12

Szałas Kamila

13

Ulicka Julia

14

Wiśniewska Karolina

 TECHNIK EKONOMISTA 

1

Fedczak Kacper

2

Gorczyca Katarzyna

3

Krupka Magdalena

4

Michalska Aleksandra

5

Pietrzak Kaja

6

Podbielski Alan

7

Sempowicz Kornelia

8

Skoplak Wiktoria

9

Szach Kacper

10

Zaniewska Alicja

 SZKOŁA BRANŻOWA 

1

Bartczak Karolina

2

Bąbiński Bartosz

3

Bączkowski Maciej

4

Bereda Bartłomiej

5

Bichta Konrad

6

Bloch Michał

7

Bogusławski Konrad

8

Chalińska Amelia

9

Drążewska Dominika

10

Głębocki Sebastian

11

Hołubowski Tomasz

12

Horak Jarosław

13

Hrybek Oskar

14

Klimowicz Artur

15

Klimowicz Klaudia

16

Kluba Maciej

17

Kopaniarz Oskar

18

Kowalska Alicja

19

Kraszewski Bartłomiej

20

Król Damian

21

Kwiatkowska Daniela

22

Kwiatkowski Daniel

23

Maziuk Łukasz

24

Michalski Jakub

25

Minota Bogusława

26

Moniuk Agata

27

Nowińska Ewelina

28

Oniszko Paweł

29

Osiak Martyna

30

Piekut Konrad

31

Piłat Oskar

32

Przychodzień Marcel

33

Siejak Daniel

34

Soćko Kinga

35

Sokołowska Maja

36

Sosnowski Hubert

37

Szczypiński Maciej

38

Szewczyk Konrad

39

Teodorczuk Maja

40

Treder Celina

41

Trejmak Kacper

42

Welik Mateusz

43

Właszyn Joanna

44

Woźna Alicja

45

Zacharz Kornelia

46

Zawadzki Mateusz

47

Zima Damian

 LISTA REZERWOWA 

  1. Druskis Kacper
  2. Hołubowski Michał
  3. Klimowicz Julia
  4. Kowalski Damian
  5. Mazurowski Szymon
  6. Popek Damian
  7. Wasilewski Jakub

koniec roku już za...

100-lecie niepodległości

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

pogoda

 

booked.net

Copyright © 2020 ZSZ Braniewo Rights Reserved.