powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, do szkoły !!! bo się spóźnisz,,, a tak w ogóle to chodzą słuchy że jutro może być klasówa z matmy...

Zespół Szkół Zawodowych

im. Jana Liszewskiego w Braniewie

Praca: zakłady hotelarskie, biura turystyczne, administracja samorządowa, domy wczasowe, sanatoria, schroniska, ośrodki wypoczynkowe, zakłady uzdrowiskowe, pensjonaty, zajazdy, gościńce, współczesna baza ruchoma (promowa, żeglugowa, kolejowa, lotnicza, rotele, seatele, itp.), na stanowiskach wymagających wiedzy w zakresie hotelarstwa i turystyki. Po uzyskaniu niezbędnego doświadczenia zawodowego technik hotelarstwa może również prowadzić samodzielną działalność gospodarczą.
Hotelarstwo jest zawodem ciekawym, ale i odpowiedzialnym. Praca w hotelu może przynieść wiele satysfakcji, ale też hotelarstwo wymaga od pracowników wszystkich szczebli predyspozycji zawodowych, wiedzy i umiejętności, wysokiego morale oraz kultury osobistej.
Do cech i umiejętności oczekiwanych od przyszłych pracowników hotelu możemy zaliczyć:
• umiejętność poprawnego wysławiania się i prowadzenia rozmowy oraz nawiązywania kontaktów,
• samodzielność, pracowitość, dokładność, refleks, podzielność uwagi,
• poczucie estetyki, zamiłowanie do ładu i porządku, opiekuńczość i życzliwość,
• zmysł organizacyjny, wysoki stopień zdyscyplinowania, znajomość języków obcych, chęć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, szybkie podejmowanie decyzji, umiejętność pracy w stresujących warunkach.
Absolwenci uzyskują tytuł technika hotelarstwa, po ukończeniu szkoły mogą przystąpić do egzaminu dojrzałości i rozpocząć studia wyższe na dowolnym kierunku.
 Podstawa programowa:
http://www.koweziu.edu.pl/pp_zawod.php?nr_zawodu=422402

100-lecie niepodległości

pogoda

Prognoza pogody
Braniewo
Pogoda - BraniewoMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda

najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

mini-kalendarz

Sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Copyright © 2018 ZSZ Braniewo Rights Reserved.